Екологічна спільнота відзначає день Дністра

З північних карпатських Бескидів до сонячних берегів Чорного моря тече Дністер. Звивистою 1362 – кілометровою стрічкою пролягає зеленкувато – сріблястий плин. Інколи тихо, а подекуди бурхливо несе Дністер свої “бистрі води”. Його кам”янисті береги в”ються Галичиною, Буковиною, Поділлям. На південному сході Дністер пронизує Молдову. А далі у причорноморській низовині знову виринає на українські простори. В Одеській області утворює широчезний лиман, поєднуючись із Нижнім Дунаєм. Таке враження, що Дністер- це ріка, яка не хоче покидати Україну.
Щороку в останні дні травня екологічна спільнота відзначає День Дністра. Віднедавна це свято має статус міжнародного. Враховано транскордоне значення цієї водної артерії. Громади населених пунктів по обидва береги Дністра залучаються до збереження природних цінностей цієї унікальної ріки.
Дністер – одна з найгарніших річок України. Тут справді можна насолодитися мальовничими ландшафтами – скелястими берегами, водоспадами, невеликими острівцями. Та чи не найбільшу увагу туристів зазвичай привертає Дністровський каньйон.