Дністровське БУВР традиційно приєдналося до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” та «Міжнародного дня чистих берегів» (International Clean Beach day)

Поки російські окупанти посягають на нашу незалежність та територіальну цілісність, безжально знищуючи нашу природу, ми продовжуємо боронити свою державу кожен на своєму фронті.
Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» Дністровське БУВР провело на берегах Дністра екологічну акцію до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day. Захід проходив з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу.
Еко-акція відбулася за участі працівників Дністровського БУВР, співробітників державних установ Городенківської міської ради територіальної громади, лідерів думок та небайдужих мешканців.
Основна мета акції – формування культури правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
До Всесвітнього дня прибирання та Міжнародного дня чистих берегів долучилися також дільниці Дністровського БУВР, зокрема:
  • працівники Галицької дільниці прибрали берег р. Лімниця в с. Пукасівці та берег р. Дністер в м. Галич;
  • колеги з Лисецької дільниці долучилися до еко-акції з прибирання берегів р.Бистриця Солотвинська в с. Старий Лисець;
  • працівники Коломийської дільниці спільно з представником старостинського округу с. Воскресинці провели акцію з очистки берега і дамби р. Прут Коломия-Воскресинці;
  • співробітники Заболотівської дільниці здійснили екологічну акцію з прибирання берегів р.Прут в с.Борщів.