Дністровське БУВР провело екологічну акцію до Дня довкілля

День навколишнього середовища (День довкілля) відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня.

Адже навколишнє середовище є основою нашого життя. Ліси, річки, ґрунти — все це забезпечує нас чистим повітрям, питною водою, здоровими харчами. Проте у своїй діяльності ми ,зазвичай, нехтуємо інтересами довкілля, і це призводить до того, що воно стає все більш забрудненим і виснаженим. Окрім цього, зараз українська природа зазнає непоправної шкоди через російсько- українську війну.

Щоб спонукати людей до розуміння екологічних проблем та залучити до активних дій щодо збереження природи, працівники Дністровського басейнового управління водних ресурсів та підпорядкованих дільниць провели екологічні акції з прибирання берегів водойм від сміття. Зокрема:

Працівники БУВРу очистили від побутових відходів берег річки Бистриця Надвірнянська у селі Грабовець Богородчанського району.

Працівники Коломийської дільниці провели прибирання біля ставка в м.Коломия.

Працівники Заболотівської дільниці прибрали сміття на дамбі р.Прут в с.Борщів та очистили дамбу на тій же річці смт Заболотів Коломийського району.

Працівники Лисецької дільниці провели прибирання чукалівського каналу і благоустрій біля стели, що на МОС “Богородчанський”.

Працівники Галицької
дільниці провели прибирання берега річки Дністер в м.Галич. Тож бережімо наше довкілля !