![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/197892121_2967245423495989_5116452114767634770_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/198152501_2967245343495997_2107111235204652681_n.jpg)
Спеціалісти дільниць Дністровського БУВР не тільки дбають за справний технічний стан водогосподарських споруд, але й переймаються чистотою берегів річок.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/197044482_2967245353495996_936028818106653961_n.jpg)
Тож минулого тижня спеціалісти Лисецької та Коломийської дільниць провели екоакції на берегах річок. Заходи присвятили до професійного свята – Дня працівників водного господарства.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/196232552_2967245486829316_149790743554462523_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/197183445_2967245406829324_8082253504581154898_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/197847491_2967245453495986_8890597813678702377_n.jpg)
Зокрема, Лисецька дільниця Дністровського БУВР провела прибирання берегів р. Бистриця Надвірнянська (правобережна дамба) в с. Тисменичани Івано-Франківської територіальної громади.
Водночас працівники Коломийської дільниці провели акцію з прибирання лівого берега на дамбі р. Прут в с. Воскресинці Коломийської територіальної громади.