Адвент-календар Фішера до Всесвітнього дня води 2023

Цього року Всесвітній день води пройде під гаслом «Станьте тими змінами, які ви хочете бачити у світі» і буде спрямований на вирішення проблем із водопостачанням та якістю води, яку споживає людство.
Кожна людина може обрати для себе шляхи вирішення проблем у сфері водопостачання та санітарії. І навіть незначні дії, якими б вони не були, допоможуть у вирішені водної кризи.
Протягом минулого року українці особливо відчули цінність води – чистої та безпечної, доступної кожному, оскільки багатьох з нас позбавили базового права людини – права на питну воду.
До цієї дати Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України спільно з програмою ЄС «EU4Environment – Водні ресурси та дані про навколишнє середовище» запрошують вас взяти участь в особливому марафоні. В ньому кожного дня упродовж 3-х тижнів ми будемо вчитися цінувати водні ресурси різними творчими способами.
Як буде проходити марафон?
  1. Після підтвердження вашої реєстрації ви отримуєте доступ до спеціального Телеграм-каналу.
  2. Кожного дня на каналі ви отримуєте новий цікавий виклик від Фішера.
  3. Час на виконання завдання – 1 доба.
  4. За кожне виконане завдання (а їх всього 12) ви отримуєте фішеркоїни – персональні бали від Фішера.
  5. 20 березня – оголошення переможців – 5-х власників найбільшої кількості фішеркоїнів.
  6. 22 березня – нагородження переможців. Також всі, хто успішно виконав 10 завдань з 12, отримають спеціальні призи від організаторів марафону.
Якщо ви вважаєте, що в змозі прийняти виклик Фішера, чекаємо на ваші заявки
до 28.02 включно
Поспіши зареєструватися першим, адже кількість місць обмежена – лише 50 учасників!
Зустрінемось на марафоні:)