![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/213885583_2988760461344485_1553232414314229648_n.jpg)
Завдяки працівникам природно-заповідної справи українські ліси, заповідники і парки, а також природні пам’ятники залишаються зберігаються і дозволяють нам дихати чистим і свіжим повітрям. Зусиллями цих людей проводиться контроль над відновленням ландшафтної і біологічної різноманітності.
Дністровське БУВР вітає всіх фахівців та професіоналів, хто своєю працею сприяє збереженню та примноженню природного багатства.