7 липня – День працівника природно-заповідної справи

Указом Президента України від 18 серпня 2009року №629 сьоме липня визначено Днем професійного свята працівників природно-заповідної справи, яке відзначається щороку.
Цей день обрано невипадково, адже асоціюється він з прадавнім святом Івана Купала – з періодом, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла, виявляє свою чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та, звичайно, для людини. Існує легенда, що в Купальську ніч розквітає чарівна квітка папороті, і той, хто її знайде, усе на світі знатиме, дістане скарби, матиме найвищий урожай та не боятиметься лихих сил.
Дух свята природи у повній мірі відповідає духу природно-заповідної справи. Складається враження, що кожен працівник цієї галузі знайшов свою чудодійну квітку та дізнався про всі таємниці природи, оберігає природні скарби природно-заповідного фонду України, вирощує безцінний урожай лісів, степів, луків, боліт, морів та річок, не боїться жодних труднощів і долає всі перепони.
Дністровське БУВР вітає всіх фахівців та професіоналів, хто своєю працею сприяє збереженню та примноженню природного багатства.