30-річний шлях розвитку водного господарства України

Серпень — заключний місяць літа, а також пора, яка асоціюється в українців з найбільшим, найвагомішим державним святом — ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.
Цьогоріч наша ненька святкує ювілей — 24 серпня виповниться 30 років незалежній Україні.
30 — це, звісно ж, лише початок, вам скаже будь-яка жінка, але водночас це і багаж певного досвіду, надбань та кілька перших розділів творення власної сучасної незалежної історії.
Маємо ще трохи менше місяця до великого українського ювілею і пропонуємо вам пригадати разом з нами  30-річний шлях розвитку водного господарства України.
Перша зупинка «маршруту водної незалежності»  —  Водний Кодекс України.
Адже фундаментальною основою функціонування будь-якої галузі є потужна законодавча база.
Отож, Водний Кодекс України — головний кодифікаційний акт у галузі охорони та використання вод в Україні, прийнятий 6 червня 1995 року, покликаний сприяти формуванню водно-екологічного правопорядку і забезпеченню екологічної безпеки населення України, а також ефективному, науково обґрунтованому використанню вод та їх охороні від забруднення, засмічення та вичерпання. Акт містить 6 розділів і 24 глави.
Що ж, це лише початок. Впродовж наступних трьох тижнів ми розповімо вам ще багато цікавого про «водну» історію України. Стежте за новинами на наших офіційних ресурсах, аби нічого не пропустити.
За матеріалами Держводагенства України