![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206976370_2982078342012697_5034136047547915770_n.jpg)
День Конституції – не тільки свято на честь нормативного акта, це день становлення і затвердження наших прав і свобод. Адже, Конституція – основа процвітаючої держави, запорука єдності українського народу, гарантія прав і свобод кожного громадянина.
Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя українців.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.