![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/375130534_613686604254204_6019415052156540781_n.jpg)
Під час засідання будуть розглянуті наступні питання:
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.
Онлайн-засідання розпочнеться у п’ятницю, 22 вересня о 10:00 год. у форматі відеоконференції за допомогою сервісу Google Meet.
Відеозустріч вимагає схвалення підключення до конференції, тому просимо розпочати реєстрацію завчасно з 9.30 год. У разі, якщо одразу підключення не відбудеться, це означає, що надійшло одночасно багато запитів і Google Meet не поставив у чергу, тоді необхідно приєднуватись повторно.
Для отримання додаткової інформації та підключення до онлайн-заходу можна звертатися до контактної особи: Іванна Гнатишин – секретар Басейнової ради, тел. (0342) 52 31 42, e-mail: ivannagnat@ukr.net.
Акредитація ЗМІ: e-mail: buvrif.zmi@gmail.com