![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/411255021_667757038868570_3494733389695022408_n.jpg)
Це день, коли віддають шану усім, хто, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, зберіг майбутнє і кого, на жаль, уже немає серед нас. Ми не маємо права забувати про їх самопожертву.
До ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було залучено представників різних професій: пожежників, енергетиків, військовослужбовців, інженерів, будівельників, водників, робітників. Щонайменше 90 тисяч людей гасили пожежу після вибуху, виконували дезактивацію приміщень і проммайданчика станції, навколишньої території. Загалом було залучено понад 600 тисяч осіб.
Сьогодні ми виражаємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.