Стартував ювілейний XX Міжнародний форум «AQUA UKRAINE»

Сьогодні відбулося урочисте відкриття XX Міжнародного форуму «AQUA UKRAINE».
У відкритті заходу взяла участь в.о. Голови Держводагентства Наталія Латиш. У вітальному слові вона зазначила, що, попри складні умови, з перших днів війни фахівці водогосподарської галузі докладають усіх зусиль для безперебійного забезпечення населення та секторів економіки водними ресурсами.
Цьогоріч ключовою темою виставкового стенду Державного агентства водних ресурсів України є управління водними ресурсами в умовах війни.
Участь у відкритті форуму взяв в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук. Долучилися до роботи виставки фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону, зокрема, заступник начальника лабораторії Людмила Смицнюк та провідний хімік Оксана Семелюк.
Щороку у рамках виставки відбуваються численні заходи для широкого кола фахівців з водних питань, під час яких відбувається ознайомлення із найсучаснішими водними технологіями, розробками, продукцією, товарами та послугами тощо.
Зокрема, Дністровське БУВР презентувало для учасників виставки мобільну лабораторію моніторингу якості води, яку управління отримало як гуманітарну допомогу Європейської комісії від Словенського агентства довкілля.
Фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону демонструють відвідувачам виставки її функціональні можливості, а також проводять аналіз проб води з річкових басейнів України.