ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Версія для друку Версія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Опубліковано 04 січня 2021 року, 13:15 


На виконання Закону У країни «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання врахування пропозицій та зауважень громадськості Дністровське басейнове управління водних ресурсів оприлюднює проект обласної цільової протипаводкової Програми на період до 2025 року та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту обласної цільової протипаводкової Програми на період до 2025 року.

  • Повна назва документа державного планування, що пропонується до обговорення:

проєкт «ОБЛАСНА ЦІЛЬОВА ПРОТИПАВОДКОВА ПРОГРАМА НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ».

Проект Програми розроблено з метою вирішення у Прикарпатському регіоні проблеми захисту населених пунктів, територій, у тому числі сільськогосподарських угідь, та об’єктів виробничої сфери від катастрофічних паводків і повеней та мінімізування розмірів збитків заподіяних ними.

Програма спрямована на досягнення цілей протипаводкового захисту на території Івано-Франківської області з урахуванням місцевих особливостей, а також вирішення наявних та попередження виникнення нових проблем області, що мають відношення до проблеми шкідливої дії паводкових вод із забезпеченням мінімізації навантаження на довкілля, здоров’я населення та якість життя.

Аналіз гідрологічної обстановки на річках свідчить про зростання частоти паводків за останні роки в Івано-Франківської області, а комплекс захисних споруд на річках регіону є недостатнім і потребує значної реконструкції та перебудови.

Окрім того, через недостатню мережу водомірних постів на річках і значною повторюваністю паводків ускладнюється їх прогнозування та запобігання шкідливій дії вод, паводки на гірських ріках практично не прогнозуються і виникають раптово, особливо локальні.

З огляду на це, стратегічною ціллю Програми є  підвищення ефективності протипаводкового захисту в Івано-Франківській області для створення безпечних умов життєдіяльності населення та забезпечення екологічної безпеки регіону.

  • Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА.

  • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
  • дата початку та строки здійснення процедури: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 4 січня 2021 року на офіційному сайті дністровського БУВР в розділі СЕО  і триватиме до 30 днів з дня оприлюднення повідомлення;
  • способи участі громадськості: зауваження і пропозиції до проєкту обласної цільової протипаводкової Програми на період до 2025 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту «обласної цільової протипаводкової Програми на період до 2025 року» подаються у письмовому та електронному вигляді в межах терміну громадського обговорення.
  • орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитисяз проєктом документа державного планування: Дністровське басейнове управління водних ресурсів (77014, м. Івано- Франківськ, вул. Сахарова, 23-А). Проект обласної цільової протипаводкової Програми на період до 2025 року та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту обласної цільової протипаводкової Програми на період до 2025 року розміщено на офіційному сайті Дністровського БУВР https://vodaif.gov.ua/seo/ «Стратегічна екологічна оцінка»
  • орган до якого подають зауваження та пропозиції, поштова та електронна адреси тастрок подання зауважень і пропозицій: Дністровське басейнове управління водних ресурсів (77014, м. Івано – Франківськ, вул. Сахарова, 23-А), контактний телефон – (0342) 52-31-42, (0342) 52-31-36, електронна адреса: vodaif@ukr.net

Строки подання зауважень та пропозицій: з 04 січня 2021 року та протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення.

Додаткові матеріали:

ОБЛАСНА ЦІЛЬОВА ПРОТИПАВОДКОВА ПРОГРАМА НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ОБЛАСНОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОТИПАВОДКОВОЇ ПРОГРАМИ НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ