![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/373594750_613125824331692_2960297329316496023_n.jpg)
Лабораторія моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР розширила сферу діяльності та підтвердила технічну компетентність щодо процесів вимірювань показників якості питної води в частині визначення фізико-хімічних та санітарно-токсикологічних показників.
Дані дослідження сприятимуть встановленню рівня безпечності та якості питної води, призначеної для споживання людиною.
У пробах будуть визначатися санітарно-хімічні показники, зокрема водневий показник рН, органолептичні характеристики, солевий склад, поліфосфати, аніонні поверхнево-активні речовини та ряд інших показників. Окрім того, хроматографічним і спектрометричним методами буде визначено вміст пестицидів, поліароматичних вуглеводнів, летких органічних сполук та встановлено елементний склад води.
Бережіть себе і своє здоров’я! Будьте впевненими у якості питної води, яку ви споживаєте.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/369792389_613125894331685_7635953808803880258_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/369730855_613125890998352_9101564790102887302_n.jpg)