МІЖНАРОДНИЙ БАСЕЙНОВИЙ КОНКУРС “БАРВИ ДНІСТРА”

Версія для друку Версія для друку

У 2009 році у м. Одеса вперше пройшов конкурс «Барви Дністра». Результати конкурсу були настільки вражаючими, що організатори прийняли рішення зробити конкурс «Барви Дністра» щорічним та міжнародним. Продовження конкурсу  є необхідним для залучення  всіх жителів в басейні Дністра до актуальних проблем та практичних дій по реалізації водоохоронних заходів. Роботи подані на конкурс, дають зрозуміти, що серед нас – мешканців басейну Дністра є небайдужі серця. Тому зрозуміло, що  цей конкурс заслуговує бути щорічним та міжнародним, адже нас поєднує спільна життєдайна артерія – Дністер. Не виникає сумніву у подальшій потребі поширення серед молоді екологічної освіти, шани до використання та відтворення водних ресурсів.

В конкурсі приймає участь молоде покоління різних вікових груп України, Молдови, у тому числі Придністров’я. Переможці нагороджуються цінними призами та дипломами конкурсу оргкомітету відповідно до номінацій.

Номінаціями конкурсу є: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».