У Держводагентстві узгодили режими роботи Дністровського водосховища

28 серпня у Держводагентстві на засіданні Міжвідомчої комісії були узгодженні режими роботи Дністровського водосховища на вересень 2020 року.

За інформацією Укргідрометцентру, приплив води до Дністровського водосховища у вересні очікується у межах 70-130 куб.м/с, або 52% від норми, 81% забезпеченості.

Враховуючи зниження припливу до Дністровського водосховища та підтримання попусків у нижній б’єф, відкориговано нижню межу рівнів на серпень. Станом на 28.08.2020 рівень у водосховищі становить 119,33 м БС.

Зокрема, членами Міжвідомчої комісії узгоджено, що для забезпечення водокористувачів на нижче розташованій українській ділянці Дністра, враховуючи приплив до Дністровського водосховища, здійснювати рівномірний попуск у нижній б’єф витратами не менше ніж 100-120 куб.м/с. Режим пропуску дощових паводків встановлюватиметься у робочому порядку в кожному випадку окремо.

У результаті засідання, Міжвідомчою комісією, враховуючи гідрологічну обстановку в басейні Дністра, гідрологічний прогноз на вересень узгоджено оптимальні режими роботи Дністровського водосховища на вересень 2020 року.