Дослідження для паспорта водного об’єкта

Версія для друку Версія для друку

Дослідження для паспорта водного об’єкта

Визначення хімічних та фізико-хімічних, басейнових специфічних синтетичних і несинтетичних забруднюючих речовин.

Кількість показників: 29
Вартість: 9 078,90 грн
Термін: 10 робочих днів

Інші послуги

Опис

Дослідження для паспорта водного об’єкта вод полягає у проведенні випробувань хімічних і фізико-хімічних показників (водневий показник (pH), розчинений кисень, біохімічне споживання кисню (БСК5), хімічне споживання кисню (ХСК), амоній-іони, нітрит-іони, нітрат-іони, ортофосфати, мінералізація, а також визначення вмісту хлоридів, сульфатів, АПАР, нафтопродуктів, завислих речовин), басейнових специфічних синтетичних (ацетохлор, карбарил, метолахлор, тербутилазин, карбамазепін, триклозан, флуконазол) та несинтетичних (кадмій, свинець, нікель, мідь, цинк, хром, ртуть, миш’як) забруднюючих речовин: у пробах води із поверхневих водних об’єктів (ставків).

За результатами проведених досліджень ви отримаєте протокол випробувань, за яким проводяться розрахунки для виготовлення паспорта водного об’єкта.

Як відібрати пробу

Пробу води необхідно набрати в пластикову пляшку від питної води об’ємом 1,5-2,0 дм3, у темну скляну тару об’ємом 2,0-2,5 дм3 та у пластикову пляшку від питної води об’ємом 0,5 дм3 (за можливості підкислити до pH ≤2). Попередньо добре промити посуд без засобів для миття. Перед відбиранням проби пляшки та кришки варто сполоснути водою, котра відбирається для досліджень. Набрати води з надлишком, так щоб вона перелилась та закрити кришкою. Для скляного посуду необхідно використати кришку з ПТФЕ-прокладкою, а за відсутності – використати фольгу між посудом та кришкою. Воду бажано доставити до лабораторії в день відбору, або протягом 24 годин, при цьому забезпечивши її охолодження та потрапляння прямих сонячних променів. Для охолодження можна використовуючи акумулятори холоду або термосумку.

Також необхідно надати інформацію про умови та місце відбору проби:
• час, дата відбору;
• місце відбору зразка;
• об’єм зразка;
• вид зразка: поверхнева.