Звіт про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) тепер можна подавати онлайн

Водна галузь продовжує змінюватися відповідно до вимог сучасного світу. Відтепер водокористувачі можуть подавати звіт про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна) онлайн на порталі електронних послуг Держводагентства.

Послуга онлайн-звітування розроблена Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державним агентством водних ресурсів України, за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах. Проєкт реалізовано спільно з Фондом Східна Європа.

Нова послуга онлайн-звітування доступна з 28 вересня 2020 року на порталі електронних послуг Держводагентства.

Із запуском модуля подання онлайн-звіту про використання води, водокористувачі отримали повний перелік електронних послуг зі спецводокористування, включаючи отримання, внесення змін та анулювання дозволу на спецводокористування, які доступні на сайті Держводагентства від березня 2019 року.

Запровадження е-звітності робить процес подачі звіту більш прозорим та мінімізує кількість помилок при заповненні.

Скористатися онлайн-послугою подачі звіту щодо використання води можна на сайті https://e-services.davr.gov.ua/.

Консультацію можна отримати у відділі ведення водного кадастру та моніторингу вод Дністровського басейнового управління водних ресурсів за телефоном (0342) 523-483.