Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

Відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо подолання наслідків, спричинених сильними опадами у вигляді проливного дощу.

Про причини підтоплення житлових будинків, присадибних ділянок та автодоріг, а також алгоритм дій щодо подолання стихії та підготовку на випадок чергових опадів доповіли начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк, начальники управління ДСНС України в області та управління з питань цивільного захисту ОДА.

Зокрема, зазначалося, що найбільші руйнування негода спричинила у Снятинському, Верховинському, Надвірнянському, Калуському та Коломийському районах.

За словами Романа Михайлюка, водозахисні дамби на ріках області забезпечили захист населених пунктів від затоплень. Проте повторних пошкоджень зазнали водозахисні споруди в с. Борщів Снятинського району на р. Прут та в селах Підлісся і Березівка Тисменицького району на р. Бистриця Надвірнянська.

В Дністровському БУВР працює комісія по визначенню технічного стану гідротехнічних споруд та після паводкової ситуації на ріках загалом.

Наразі рівень води дещо стабілізується. Однак, за прогнозами синоптиків, на початку наступного тижня знову можливе погіршення погодних умов у вигляді проливних дощів.