Засідання колегії

11 березня відбулося засідання колегії Дністровського басейнового управління водних ресурсів, в якій взяли участь керівники та начальники відділів, міжрайонних управлінь водного господарства.

Начальник управління Роман Михайлюк проінформував присутніх про регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році та основні завдання, які стоять перед водогосподарською галуззю в 2019 році, згідно рішень колегії Держводагентства України в місті Житомир.

Зокрема Роман Михайлюк відзначив, що серед основних пріоритетів Держводагентства – це запуск е-дозволу і завдання водогосподарських організацій, активно долучатися до цього процесу. Окрім того, 2019 рік є стартовим для написання планів управління річковими басейнами.

Особлива увага буде приділена міжрайонним управлінням водного господарства та їх ролі в управлінні водними ресурсами.

В Дністровському БУВР протягом минулого року було забезпечено виконання визначених пріоритетних напрямків діяльності серед яких:
• забезпечення наповнення інформаційно-пошукової системи «Водні об’єкти Івано-Франківської області»;
• модернізація лабораторії вод та грунтів і підготовка їх до акредитації відповідно до вимог ІSО-17025.

За результатами виступів членів колегії управління і керівників МУВГ, окрім основних завдань з виконання експлуатаційних заходів на меліоративних системах, водогосподарських об’єктах в області, були визначені стратегічні цілі Дністровського БУВР на 2019 рік:
• проведення та участь в Басейнових радах;
• розроблення елементів плану управління річковим басейном;
• інвентаризація водогосподарських гідротехнічних споруд та відкритої меліоративної мережі;
• формування гідрографічної мережі річок більше 10 км в басейнах Дністра та Прута;
• визначення координат поверхневих водозаборів і скидів зворотних вод у поверхневі водні об’єкти та формування електронної бази даних дозволів на спеціальне водокористування по області.