Засідання колегі

В Дністровському БУВР відбулося засідання колегії, на якому розглянули питання роботи управління та підвідомчих організацій в першому кварталі цього року та завдання на другий квартал.

У своєму виступі начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк відзначив основні здобутки, які були досягнуті в першому кварталі, щодо впровадження управління водними ресурсами за басейновим принципом.

Для запровадження європейського підходу в моніторингу вод в управлінні запрацювала сучасна лабораторія, запроваджена система електронного дозволу на спеціальне водокористування, працює інформаційно-комунікаційна система “Водні об’єкти Івано-Франківської області”.

На засіданні колегії відзначили, що міжрайонні управління водного господарства виконали в повному обсязі заплановані заходи з ремонтно-доглядових робіт на меліоративних системах та водогосподарських об’єктах області.

Під час обговорення наголосили на своєчасному виконанні наказів та доручень Держводагентства та управління.

На колегії прийнято рішення про підготовку та проведення в травні Басейнової ради Дністра і відзначення Міжнародного дня Дністра. Також розроблені заходи з виконання планових завдань з експлуатації водогосподарських об’єктів, проведення поточних і капітальних ремонтів на другий квартал.