Засідання Дністровської комісії

Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк виступив на другому засіданні Дністровської комісії що проходить 4-5 квітня 2019 року у Києві

Упродовж першого дня засідання учасники обговорили аналіз сучасного стану Дністра, а також перші результати діяльності комісії.

Окремо зупинилися на розгляді проекту правил експлуатації Дністровського водосховища?. Зокрема, перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв наголосив, що членам Дністровської комісії необхідно узгодити позицію стосовно режиму роботи Дністровського водосховища та проведення екологічного попуску в 2019 році.

Начальник Дністровського БУВР, співголова Робочої групи Роман Михайлюк виступив зі звітом?‍? про діяльність Робочої групи з питань планування і управління річковим басейном Дністра за жовтень 2018 – березень 2019 років.

Роман Михайлюк зазначив, що за цей час були проведені попередні консультації щодо узгодження правил процедури роботи робочої групи. Окрім того, співголова Робочої групи доповів про можливість створення спільного або узгодженого плану управління річковим басейном та про діяльність басейнових рад в Україні і Комітету басейнового округу Дністра в Молдові.