За результатами ознайомчо-навчального туру

Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк, спільно з делегацією Держводагентства України взяв участь у ознайомчо-навчальному турі з інтегрованого управління водними ресурсами, який проходив в Іспанії та Португалії в рамках проекту ГЕФ «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер», координатором якого є ОБСЄ.

В ході проведення ознайомчого туру було представлено структуру управління басейнами річок, використання водних ресурсів для зрошення та гідроенергетики.

Зокрема пріоритет у використанні водних ресурсів ставиться у першу чергу, на розвиток сільського господарства, а саме системи зрошення.

Загалом досвід Іспанії і Португалії в управлінні транскордонними річками достатньо багатий і вартий уваги при плануванні спільного управління басейном Дністра.

За результатами ознайомчо-навчального туру досягнуто спільних домовленостей щодо розвитку партнерських відносин між країнами, що відкриє шлях для подальшої співпраці задля покращення стану водних ресурсів як європейських, так і українських.