З Днем працівників водного господарства!

На урочистих зборах колективу Дністровського басейнового управління водних ресурсів, начальник управління Р. Михайлюк зазначив, що День Працівників водного господарства України – це данина поваги з боку українського уряду і народу України всім, хто має відношення до водного господарства нашої держави.
На Дністровське БУВР покладено відповідальну місію – забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку водного господарства і гідротехнічної меліорації земель, а також експлуатації об’єктів держаного водогосподарського комплексу та міжгосподарської меліоративної мережі в області.
Управлінням постійно ведеться моніторинг поверхневих вод, результату їх стану доводяться до відому жителів Прикарпаття. Дністер широко використовується у технічному водопостачанні промислових об’єктів та вузлів, а також має застосування як місце для відпочинку від міської метушні.
Важливим завданням управління є захист територій, які знаходяться під загрозою паводків і підтоплення. За останні роки, роботи по протипаводковому захисту велись тільки за рахунок фонду з охорони навколишнього природного середовища з обласного бюджету.
Силами міжрайонних управлінь водного господарства стабільно виконуються роботи по догляду державних міжгосподарських меліоративних мереж, також виконуються експедиційні заходи за договорами із землекористувачами і місцевими органами самоврядування.
З професійним святом, привітала колективи управлінь начальник відділу зв’язків з громадськістю та документообігу Держводагентства України Ковтуненко Віта Анатоліївна.
Вона зазначила, що водні ресурси відіграють надзвичайно велику роль для навколишнього природного середовища та збереження біорізноманіття, є регулятором екологічних та кліматичних систем, використовується в господарських, рекреаційних та культурно-оздоровчих цілях.
Збереження водних ресурсів, одного з найцінніших дарів природи є головним завданням галузі. На нас покладена відповідальність за забезпечення оптимального водного балансу у природі, необхідність дбати про його запаси і якість, забезпечення гарантії нинішньому та майбутньому поколінням вчасного і безперебійного задоволення потреб у воді.