#ЯПрибрав_ТвояЧерга2020″ Велике прибирання на Прикарпатті

Сьогодні, 19 вересня команда Дністровського БУВР долучилася до Міжнародного дня чистих берегів – 2020 та Всесвітнього дня прибирання – World Cleanup Day.

Під час відпочинку біля водойм люди часто залишають багато сміття. А через поширення коронавірусу значно зросла ще й кількість одноразових предметів, які швидко перетворюються на непотріб і потрапляють на береги річок і озер.

Тож сьогодні, державний секретар Міністерства захисту довкілля, голова Держлісагентства, керівництво ОДА, керівництво і працівники Дністровського БУВР, управління екології, управління лісового та мисливського господарства, військові та небайдужі прибрали берег р.Бистриця Солотвинська у с.Старий Лисець.

Як зауважила державний секретар міністерства природних ресурсів України Євдокія Ярова, на Прикарпатті щороку є проблема з паводками. І якщо ми не перестанемо наносити шкоду природі, не зупинимося і не зрозуміємо, що природу треба берегти, у нас буде екологічна катастрофа.

У свою чергу очільник Дністровського БУВР Роман Михайлюк наголосив, на важливості збереження берегів водойм чистими:

«Річки несуть сміття в моря і океани. Проблема є глобальна. Сьогодні ми з представниками Міністерства екології, Агентства лісових ресурсів, керівництвом ОДА, водниками, військовими, місцевими мешканцями долучилися до цієї чудової акції. Щоб прибрати берег, не так вже й багато часу потрібно, а виграє від цього не лише природа, але й кожен з нас. Адже всім нам для життя потрібна чиста вода»

Під час акції зібрали півтори тонни мішків зі сміттям, та вантажівку будівельних відходів, які вже не потраплять у водойми.

Варто зауважити, що найактивніші учасники акції отримали приємні подарунки.