- Дністровське БУВР - https://vodaif.gov.ua -

Як одержати онлайн-дозвіл на спеціальне водокористування

[1]

Для водокористувачів міста Києва, Київської та Черкаської областей, зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи видача дозволу здійснюється Держводагентством. Для інших водокористувачів територіальними органами Держводагентства.

Для одержання дозволу на спеціальне водокористування водокористувач звертається до відповідних центрів надання адміністративних послуг із заявою [2] (затверджено наказом Мінприроди від 12 квітня 2018 року № 116, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 7 травня 2018 р. за № 567/32019 [3]), до якої додаються:

За рекомендацією Уряду на час карантину більшість як державних, так і приватних компаній перейшли в режим дистанційної комунікації, що обмежує особистий прийом документів для оформлення тих чи інших послуг. Але це не проблема для водокористувачів, які хочуть оформити або анулювати дозвіл на спеціальне водокористування. Адже це можна зробити онлайн.

Водокористувач має змогу не виходячи з дому, заповнити електронну заяву онлайн у зручний для себе час, та отримати дозвіл на спеціальне водокористування через Інтернет в електронному вигляді.

Електронна послуга доступна за посиланням  https://e-services.davr.gov.ua [5], а також – на Урядовому порталі у розділі «Електронні послуги».

Файли до завантаження:

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 23.06.2017 № 234 «Про затвердження форми дозволу на спеціальне водокористування та форми нормативного розрахунку водокористування і водовідведення», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 липня 2017 року за № 887/30755 [6]

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 12 квітня 2018 року № 116, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 7 травня 2018 р. за № 567/32019 [3]

Наказ Державного агентства водних ресурсів України від 8 січня 2019 року № 11 “Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративної послуги” [7]

Інформаційна картка адміністративної послуги: «Видача дозволу на спеціальне водокористування», яка надається сектором в Івано-Франківській області Державного агентства водних ресурсів України [8].