Виконання заходів до Всесвітнього дня водних ресурсів

В рамках  відзначення  Всесвітнього дня водних ресурсів  працівники Дністровського басейнового управління водних ресурсів взяли  активну участь у проведенні  інформаційно-просвітницьких  заходів.

Так, для учнів природничо-математичного ліцею фахівці управління провели екскурсію в лабораторії моніторингу вод та грунтів. Про проведену екскурсію та про відзначення Міжнародного дня водних ресурсів на телеканалах обласного центру транслювались наступні сюжети:

– «Навчальна екскурсія» в рубриці «Новини» на ТРК «Канал-402»;

– «День води» в «Новинах на Вежі», та в рубриці «Тижневик: підсумки тижня» на ТРК «Вежа».

Окрім цього, щодня, упродовж березня, на вищезазначених каналах демонструвалися відеоролики Держводагенства, зокрема, мультики про фосфати, «Річки України», «# Яприбрав ТвояЧерга2».

В рамках інформаційної компанії до Всесвітнього дня води Регіональними офісами водних ресурсів в Тернопільській та Хмельницькій областях були також виконані відповідні заходи.

Так, Тернопільським РУВР серед шкільної та студентської молоді було проведено конкурс творчих робіт «Вода – це життя». З метою екологічного виховання поширено відеоролики серед учнівської молоді, проведено тренінг «Клімат змінюється. Час діяти», флешмоб «Водні перлини Тернопільщини».

Експлуатаційними дільницями проведено очищення від сміття берегів водойм, облаштовані природні джерела.

Відповідні заходи по відзначенню Всесвітнього дня води були організовані та проведені Хмельницьким РУВР у навчальних учбових закладах та висвітлено у засобах масової інформації області.

В зв’язку з введенням на території України карантину, пов’язаного з упередженням розповсюдження коронавірусу COVID-19, низку запланованих заходів не було виконано.