Працівники Дністровського БУВР продовжують виконувати ремонтно-доглядові роботи на водозахисних спорудах та відкритій міжгосподарській меліоративній мережі.
Зокрема, упродовж минулого тижня інженерно-технічними працівниками було проведено:
– обстеження дамб та берегоукріплень на р. Дністер в с. Придністров’я Галицького району, на р. Лімниця в с. Темерівці Галицького району, на р. Лімниця в с. Блюдники Галицького району;
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/123074683_2801267676760432_2089825030786388011_o.jpg)
– обстеження дамби та технічного стану шлюза-регулятора на р. Дністер в с. Дубівці Галицького району;
– вирубка дерево-чагарникової рослинності на возахисних об’єктах на р. Лімниця в с. Темерівці Галицького району, на р. Ворона в смт. Отинія Коломийського району, на р. Дністер в с. Побережжя Тисменицького району, на р.Черемош в с.Попельники Снятинського району, на р.Рибниця в с.Рудники Снятинського району, на р.Прут в смт.Заболотів, та на міжгосподарській мережі МОС “Снятинська”.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/123041618_2801268370093696_4022744586804276695_o.jpg)
Працівники Лисецької дільниці проводили ремонтно-доглядові роботи на міжгосподарській меліоративній мережі в с. Драгомирчани Тисменицького району та займались упорядкуванням території промбази.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/122845754_2801267923427074_8288089877322399022_o.jpg)