Впровадження програми електронного документообігу «АСКОД»

З метою впровадження програми електронного? документообігу «АСКОД» сьогодні 17 грудня у Дністровському БУВР відбулося спільне навчання працівників управління, Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області та Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет.

Навчання ?‍?провела Романчишина Єлизавета Василівна, діловод відділу документального забезпечення та доступу до публічної інформації управління комунікацій з громадськістю та захисту інформації Держводагентства України.

➡️Електронний обмін даними – це реальність, з якою сьогодні стикається практично кожен. В останнє десятиліття з’явилося і набуло поширення програмне забезпечення управлінських процесів.

Використання системи електронного документообігу дозволяє організувати передачу даних про хід виконання документів в електронному вигляді, що якісно змінює організацію контролю виконання документів.

Система електронного документообігу обов’язково включає поточний електронний архів, який вирішує проблеми оперативного доступу до інформації та наявності можливості одночасно використання документа декількома співробітниками.

?Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк зазначив, що для впровадження програми електронного документообігу «АСКОД» в першу чергу буде придбана сучасна оргтехніка, на керівників підрозділів оформлено електронні цифрові підписи.