Відновлення пошкоджених паводком водозахисних об’єктів обговорили на нараді в ОДА

Червневий паводок завдав значної шкоди водозахисним об’єктам на Прикарпатті. Для проведення першочергових заходів, з резервного фонду державного бюджету виділили 50 млн гривень.

Про це під час онлайн-наради в голови Івано-Франківської ОДА повідомив заступник начальника Дністровського БУВР Олег Козар.

За словами заступника, протягом двох попередніх років для проведення робіт на водозахисних дамбах Дністровському БУВР було виділено лише 17 млн грн. Втім, всі об’єкти, які були відремонтовані минулого року витримали удар стихії.

“Кошти виділені з резервного фонду розподілили згідно з переліком на дев’ять першочергових об’єктів, які постраждали внаслідок стихії. Йдеться про берегоукріплення на річці Рибниця в селі Смодна Косівського району, відновлення водозахисних дамб в селищі Заболотів Снятинського району, Середньому Бабині Калуського району та інших об’єктах. Проєктно-технічна документація щодо цих трьох об’єктів уже готова та отримала позитивні висновки. Ще на семи об’єктах документацію розробляють”.

Також Олег Козар наголосив, що Дністровським БУВР сформований та переданий в Державне агентство водних ресурсів України перелік об’єктів другої черги, які потребують проведення робіт на загальну суму 136,6 млн грн.