Заступник начальника Дністровського БУВР Олег Козар проінспектував хід відновлення двох об’єктів, які зазнали серйозних руйнувань під час червневого паводку – дамби у селі Заболотів, Снятинського району та берегоукріплення на річці Прут у селі Кийданці Коломийського району.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119984218_2771757659711434_2303744704128507623_o.jpg)
Зокрема у Заболотові підрядник виконав уже 95% запланованих робіт. Під час огляду об’єкту Олег Козар поспілкувався з представниками місцевих органів влади.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/120086870_2771757873044746_601744392465308240_o.jpg)
Також заступник очільника Дністровського БУВР обстежив пошкоджений паводком об’єкт на річці Прут у селі Кийданці Коломийського району. Під час паводку було зруйновано берегоукріплення, пройшло значне руйнування корінного берега в сторону населеного пункту. Нещодавно тут розпочалися відновлювальні роботи. Олег Козар поспілкувався з місцевими жителями та розповів їм про заплановані заходи, які будуть проводитися.