Відбулося засідання Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова


В місті Яремче Івано-Франківської області відбулося засідання Уповноважених Урядів України та Республіки Молдова з виконання угоди про спільне використання та охорони прикордонних вод.

В засіданні взяли участь Уповноважений кабінету міністрів України, перший заступник голови Держводагентства України Михайло Хорів, начальники басейнових управлінь водних ресурсів Роман Михайлюк (Дністровське БУВР), Андрій Кавуля (БУВР Прута і Сірету), Василь Потоп (БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю), директор департаменту водного менеджменту Ольга Лисюк, спеціалісти та фахівці Держводагентства та управлінь. Від уряду Республіки Молдова заступник директора агентства «Apele Moldovei» -Раду Казаку, керівники робочих груп.

Учасники наради розглянули питання про хід виконання XV-XVI нарад Уповноважених урядів про управління водними ресурсами в басейнах рік Прута і Сірету, Дунаю та Придунайських озер, рік Причорномор’я, про роботу басейнових рад, та робочих груп на період 2019-2020 років, результати проведення водно-екологічного моніторингу та контролю якості вод.

Зокрема, начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк поінформував присутніх про роботу басейнової ради Дністра та розробку програми моніторингу вод.

Сторони обмінялися досвідом щодо роботи консультаційно-дорадчих органів, узгодили можливості подальшої спільної участі в роботі українських басейнових рад та молдавських комітетів.

На завершення Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова підписали протокол XVII наради.