Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На виконання доручення голови облдержадміністрації Олега Гочарука під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорено ситуацію, що склалася на Прикарпатті внаслідок сильних зливових дощів 23-24 липня та ліквідацію наслідків стихії.
Враховуючи складну гідрометеорологічну ситуацію, яка склалася на території області, особливо у гірських районах, та з метою попередження її негативних наслідків для населення, інфраструктури та об’єктів господарювання області, регіональна комісія доручила забезпечити готовність аварійно-відновлювальних бригад, необхідний запас матеріалів для ліквідації можливих аварій у системах життєзабезпечення населення і стабільну роботу підприємств водо-, газопостачання, електроенергетики та дорожнього господарства.
Окрему увагу звернуто на ситуацію із підмивом захисної дамби біля с. Підлісся Тисменицького району.
Начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Р.Михайлюк по завершенні засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій спільно з учасниками комісії виїхали у с. Підлісся для ознайомлення із ситуацією безпосередньо на місці стихійного лиха.
Прийняті відповідні рішення по захисту території села, відновлення водозахисної дамби.