Фахівці Дністровського БУВР прикладають максимум зусиль, аби ліквідувати наслідки руйнівного паводку 2020 року на Прикарпатті.
На сьогодні уже закінчено відбудову 3 пошкоджених протипаводкових об’єктів, які знаходяться на балансі Дністровського БУВР.
Зокрема, відновлено дамбу на р. Прут в с. Заболотів Снятинського району, берегоукріплення на р. Рибниця в с. Смодна Косівського району та берегоукріплення на р. Бистриця Солотвинська в с. Старий Лисець Тисменицького району.
Об’єкти відновлено у відповідності до проектів, з дотриманням правил будівництва, норм і вимог.
Зазначені гідротехнічні споруди відновлені за кошти резервного фонду бюджету, які були виділені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в червні 2020 року».
На даний час роботи виконані у повному обсязі. Проведення зазначених відновлювальних робіт дасть змогу у майбутньому захистити населені пункти від шкідливої дії паводкових вод та допоможе протистояти руйнівним ударам стихії.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127624106_2826697144217485_3872204599970061846_o-1.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127447835_2826697214217478_451571229143125511_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127714812_2826696994217500_5703882995435094131_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127241970_2826697064217493_1910982808601697645_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127113747_2826697290884137_1193076011312746891_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/127445977_2826697374217462_426128664267264768_o.jpg)