В Івано-Франківській області завершено відновлення 3 об’єктів, пошкоджених червневою стихією

Фахівці Дністровського БУВР прикладають максимум зусиль, аби ліквідувати наслідки руйнівного паводку 2020 року на Прикарпатті.
На сьогодні уже закінчено відбудову 3 пошкоджених протипаводкових об’єктів, які знаходяться на балансі Дністровського БУВР.
Зокрема, відновлено дамбу на р. Прут в с. Заболотів Снятинського району, берегоукріплення на р. Рибниця в с. Смодна Косівського району та берегоукріплення на р. Бистриця Солотвинська в с. Старий Лисець Тисменицького району.
Об’єкти відновлено у відповідності до проектів, з дотриманням правил будівництва, норм і вимог.
Зазначені гідротехнічні споруди відновлені за кошти резервного фонду бюджету, які були виділені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в червні 2020 року».
На даний час роботи виконані у повному обсязі. Проведення зазначених відновлювальних робіт дасть змогу у майбутньому захистити населені пункти від шкідливої дії паводкових вод та допоможе протистояти руйнівним ударам стихії.