В Дністровському БУВР визначили переможців ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра» – 2020

З 22 березня по 1 жовтня у Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів проходив ХІІ Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» – 2020 під девізом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!».

Вже понад 10 років талановита молодь із басейну Дністра не лише на території України, а і Республіки Молдова, бере участь у Міжнародному басейновому конкурсі «Барви Дністра». Конкурс відбувається за підтримки проекту Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства водних ресурсів.

Втім, цього року карантинні заходи внесли свої корективи у планування подій та формат їх проведення і визначення переможців відбувалося в режимі online. Українська і Молдовська сторони самостійно визначили переможців у кожній з номінацій серед учасників з їхніх держав.

Загалом, цьогоріч від України, в конкурсі взяли участь 162 учасники. З них призерами стали 26 конкурсантів.

Конкурсне журі визначило переможців конкурсу «Барви Дністра-2020» в наступних номінаціях:

– «Малюнок»;

– «Фоторобота»;

– «Відеофільм, слайд-шоу»;

– «Захід з оздоровлення водних ресурсів»;

– «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

До участі у конкурсі «Барви Дністра» долучились учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької областей, а також Республіки Молдова.

Ще раз щиро вітаємо талановитих учасників та переможців конкурсу та пропонуємо переглянути деякі роботи.