В Дністровському БУВР обговорили функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу в складних погодних умовах

У зв’язку з ускладненням погодних умов, сильними снігопадами та хуртовинами, зниженням температури повітря в Дністровському БУВР відбулася позачергова нарада щодо пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році.
Дністровським басейновим управлінням водних ресурсів, з метою своєчасного вжиття заходів щодо захисту населених пунктів, господарських об’єктів, сільськогосподарських угідь від шкідливої дії вод під час льодоходу, повені і паводків розроблено План дій щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році.
Згідно цього Плану в управлінні затверджено персональний склад аналітично-диспетчерського центру, визначено відповідальних осіб за підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків і передбачено чергування працівників, відповідальних за прийняття оперативних рішень у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.
Також, підготовлено чотири аварійні бригади, створено аварійний запас матеріалів, проводиться контроль за рівнями води на водних об’єктах, налагоджено взаємодію з територіальними органами ДСНС, обласним центром гідрометеорології. Інформація про гідрометеорологічну і водогосподарську обстановку на території області постійно передається до Кризового центру Держводагенства України та до управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.
В аналітично-диспетчерському центрі управління здійснюється щоденний моніторинг водогосподарської обстановки в Івано-Франківській області.
Окрім того, під час наради обговорили заходи, які вживаються для належного функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу в складних погодних умовах.