Участь в національному форумі щодо поводження з відходами

Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк та фахівці управління взяли участь роботі Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології».

Близько 300 представників органів державної влади, місцевого самоврядування та науковців зібралися в Івано-Франківську, щоб визначити проблеми та шляхи подолання критичної ситуації у сфері поводження з побутовими та промисловими відходами в Україні. Захід триватиме три дні.

Як зауважила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко, ключовою темою форуму є розробка та реалізація регіональних Програм поводження з відходами. Адже за їх даними в Україні є близько 30 тисяч несанкціонованих сміттєзвалищ.

Водночас голова Держекоінспекції Андрій Мальований наголосив, що на жаль, багато сміттєзвалищ знаходяться у поймах річок, або поблизу них і відходи потрапляють у воду.

Варто зауважити, що під час форуму обговорять питання моніторингу техногенного навантаження на водойми районів захоронення твердих побутових відходів.