Заступник начальника Дністровського БУВР та спеціалісти відділу водних відносин та басейнової взаємодії взяли участь у відеоконференції щодо обговорення Плану дій Європейської стратегії для Дунайського регіону.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131129296_2840115596208973_8364726920175682911_o.jpg)
Оновлений план дій ЄСДР є результатом довгого і багатоетапного процесу ревізії усієї роботи ЄСДР в усіх країнах за останні 9 років.
Цей документ надалі буде основним для розуміння напрямку роботи Стратегії, усі можливі фінансові інструменти, програми та проєкти будуть враховувати цілі, прописані в Плані дій. Для України важливо на цьому етапі максимально імплементувати цей документ в плани роботи на національному та регіональному рівнях.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131177446_2840115552875644_1131147713422573518_o.jpg)
Синхронізація Плану дій з пріоритетами України дасть можливість систематизувати роботу нашої країни в структурі ЄСДР, реалізовувати спільні проєкти з країнами ЄСДР, наближувати та уніфіковувати процедури ЄС, спільно відстоювати європейські цінності в регіоні.