У с. Бабин Середній Калуської територіальної громади завершено відновлення водозахисної дамби

Фахівці Дністровського БУВР докладають максимум зусиль для ліквідації наслідків червневої стихії на Івано-Франківщині. Під час паводку на р.Лімниця в с. Бабин-Середній Калуського району було повністю зруйновано тіло дамби довжиною 140 м.
На сьогодні уже закінчено відбудову цієї водозахисної споруди. Зокрема, відведено основний русловий потік від аварійної ділянки, повністю відновлено тіло дамби, виконано укріплення дамби шляхом влаштування призми з великогабаритного каменю.
Зазначена гідротехнічна споруда відновлена за кошти резервного фонду бюджету, які були виділені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в червні 2020 року».
Проведення робіт з відновлення зруйнованої дамби дасть змогу у майбутньому захистити населені пункти від шкідливої дії паводкових вод та допоможе протистояти руйнівним ударам стихії.