У червні місяці, внаслідок проходження літнього паводку на р. Бистриця Надвірнянська в с. Назавизів Надвірнянського району, через різкий підйом рівнів води, було зруйновано тіло правобережної водозахисної дамби та її кріплення на довжині 420 м.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131226429_2842888639265002_1733252213696529570_o.jpg)
На сьогодні, відповідно до проекно-кошторисної документації, підрядною організацією уже виконано основні роботи з відновлення дамби. Укіс тіла дамби закріплено негабаритним каменем. Для протистояння підмиву і руйнівної дії води на берегову лінію завершуються роботи по відновленню зруйнованих півзагат.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131437555_2842888685931664_2082060248615647242_o.jpg)
Наразі на об’єкті уже виконали 95% запроектованих робіт. Планується, що до кінця місяця дамба буде здана.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/131737129_2842888725931660_2067249422371609378_o.jpg)