У Богородчанському районі відновлюють пошкоджені паводком водозахисні споруди державної форми власності

На Прикарпатті продовжуються відновлювальні роботи з ліквідації наслідків паводку 2020 року, на які Уряд виділив кошти з резервного фонду державного бюджету.
У червні 2020 року паводком було зруйновано тіло лівобережної водозахисної дамби та її кріплення на двох ділянках нижче автодорожнього моста на р. Бистриця Солотвинська в с. Яблунька Богородчанського району.
Також було зруйновано кріплення укосу дамби з габіонних скриньок на 4 ділянках на р. Бистриця Солотвинська у с. Раковець Богородчанського району.
На сьогодні, відповідно до проєктних рішень, підрядними організаціями на цих водозахисних спорудах проведено наступні роботи:
  • в с. Яблунька на р. Бистриця Солотвинська виконано прокоп довжиною 620 м, відновлено тіло дамби та закріплено негабаритним каменем;
  • в с. Раковець на р. Бистриця Солотвинська виконано прокоп довжиною 270 м, відновлено тіло водозахисної дамби та закріплено негабаритним каменем.
Роботи з відновлення водозахисних об’єктів проводяться відповідно до проєктно-кошторисної документації та згідно з календарним графіком.
Фахівці Дністровського БУВР постійно проводять моніторинг виконання робіт з ліквідації наслідків паводку.