Співпраця Дністровського БУВР з місцевими органами влади

Під час засідання Калуської міської комісії ТЕБ і НС, в якому взяв участь заступник начальника Дністровського БУВР Олег Козар, обговорювались питання щодо паводкової ситуації, яка склалась на території округу Калуської територіальної громади.
Зокрема, обговорювались питання щодо вжиття необхідних заходів з метою недопущення подальшого руйнування існуючих гідроспоруд та запобігання затоплень домоволодінь в с. Довге-Калуське Пійлівського старостинського округу Калуської територіальної громади під час проходження майбутніх можливих паводків.
Також, був проведений аналіз ситуації, яка склалася під час червневого паводку минулого року та прийнято рішення щодо необхідності проведення робіт з відновлення пошкоджених водозахисних споруд та будівництва нових.
За результатами засідання комісія доручила управлінню будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради спільно з представниками Дністровського басейнового управління та управління з питань надзвичайних ситуацій провести комплексне обстеження гідрологічної ситуації на р. Чечва на території Пійлівського старостинського округу. За результатами обстеження буде прийняте рішення щодо подальших дій, зокрема, виготовлення проектної документації, проведення усіх необхідних процедур та визначення джерел фінансування.