Сьогодні Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів!

Даний захід спрямований на привернення уваги суспільства до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів і, як наслідок, непоправного забруднення пластиковими відходами усієї планети, а також на популяризацію доступних екологічних рішень на заміну поліетилену.

 За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок, лише до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари, в тому числі, й пакетів. Також, їх розносить вітер по вулицях, полях, лісах та водних об’єктах. Вони зберігаються досить тривалий час і не піддаються біологічному розкладанню. Таким чином, утворюють стійке забруднення довкілля.

Просимо вас 3 липня 2020 року долучитися до участі у Міжнародному дні відмови від поліетиленових пакетів на один день, відмовитися від використання поліетилену. Адже пластиковим пакетам давно є прекрасні альтернативи: екоторбинки, паперові пакети, зроблені власноруч сітки.

Будьте eco-френдлі – це не лише збереже довкілля, а і заощадить ваші кошти, які ви щодня витрачаєте на пластикову упаковку та поліетиленові пакети. #я_обираю_торбу