Щорічно в першу неділю червня відзначається День працівників водного господарства

З нагоди свята в Дністровському БУВР відбулися урочистості. Найкращі працівники галузі нагороджені грамотами та подяками Прем’єр-міністра, Державного агентства водних ресурсів України та Дністровського БУВР.

«Значення роботи працівників водогосподарської галузі для суспільства є дуже значним та вагомим. Адже вода є основою життя і надзвичайно цінним ресурсом. Від усього серця дякую всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, та докладає значних зусиль для того, щоб водні ресурси використовувалися з максимальною ефективністю. З нагоди свята хочу побажати вам професійного росту, відповідальності у повсякденній роботі, здоров’я та наснаги, щастя і добробуту. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях», – сказав під час нагородження очільник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.

Урочистості з нагоди Дня працівника водного господарства

Щорічно в першу неділю червня відзначається День працівників водного господарства. З нагоди свята в Дністровському БУВР відбулися урочистості. Найкращі працівники галузі нагороджені грамотами та подяками Прем’єр-міністра, Державного агентства водних ресурсів України та Дністровського БУВР. «Значення роботи працівників водогосподарської галузі для суспільства є дуже значним та вагомим. Адже вода є основою життя і надзвичайно цінним ресурсом. Від усього серця дякую всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, та докладає значних зусиль для того, щоб водні ресурси використовувалися з максимальною ефективністю. З нагоди свята хочу побажати вам професійного росту, відповідальності у повсякденній роботі, здоров’я та наснаги, щастя і добробуту. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях», – сказав під час нагородження очільник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.

Опубліковано Дністровське БУВР Пʼятниця, 5 червня 2020 р.