Розширена нарада

У Дністровському басейновому управлінні водних ресурсів 27.09.2018р. відбулася розширена нарада з начальниками міжрайонних управлінь водного господарства, з керівниками відділів апарату управління.

Були розглянуті питання:
Очікуване виконання експлуатаційних заходів та плану завдань по спеціальному фонду за 9 місяців цього року, використання техніки;
Фінансовий стан в управліннях;
Про виконавчу дисципліну в управліннях.
В ході обговорення було детально висвітлено позитиви та недоліки в роботі управлінь, де особливе місце покладається на використання землерийної техніки.
Начальник басейнового управління водних ресурсів Р. Михайлюк зобов’язав керівників управлінь, начальників відділів покращити виконавську дисципліну на місцях виробничої діяльності управлінь та відділів.
На основі Положення про Дністровське БУВР, Положення про міжрайонні управління водного господарства привести у відповідність Положення про відділи, посадові інструкції.
Службі контролю, діловодства та взаємодії ЗМІ довести до виконання управлінь та відділів апарату Дністровське БУВР інструкцію з діловодства, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.01.2018р. № 55.