Робота в режимі підвищеної готовності

В зв’язку з випадінням локальних зливових дощів відбулося формування значної хвилі дощового паводку.

Для оперативної організації робіт з запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на водогосподарських об’єктах області, Дністровське БУВР та підвідомчі дільниці переведено в режим цілодобового чергування.

Підготовлено 4 аварійно-відновлювальні бригади в кількості 8 чоловік в кожній, які забезпечено необхідними інструментами.

Станом на 23.06.2020 р. зазначені аварійні бригади проводять роботи на аварійних ділянках водозахисних споруд.

Також в роботах задіяні 14 одиниць техніки, в тому числі: 3 екскаватори, 7 вантажних автомобілів, 3 вантажопасажирських автомобілі для перевезення аварійних бригад, 1 автокран. Окрім того, залучено техніку сторонніх організацій та органів місцевого самоврядування та жителі населених пунктів.

На даний час для ліквідації використано аварійний запас – 680 м3 негабаритного каменю та збірного залізобетону, 1800 літрів дизпалива, 600 літрів бензину автомобільного, 1800 мішків з піщано-гравійною сумішшю.

Аналітично-диспетчерським центром Дністровського БУВР проводиться цілодобове чергування з метою моніторингу гідротехнічної ситуації на водогосподарських об’єктах області.

Телефон кризового штабу: ‎(0342)-52-31-55.

Здійснюється постійна взаємодія з кризовим центром Держводагенства, Управлінням ДСНС в області та Комісією ТЕБ і НС обласної держадміністрації.