Робоча зустріч щодо протидії забруднення річки Тисмениця

Відбулася зустріч представників Мінприроди, міської ради Борислава, Дністровського басейнового управління водними ресурсами та проекту ГЕФ, присвячена попередженню забруднення річки Тисмениця нафтопродуктами.

Учасники зустрічі відвідали місця природного виходу нафти на поверхню землі біля річки Тисмениця. Таких нафтових проявів дуже багато по всьому місту, що сприяє забрудненню грунтів і водних масивів.

➡️Під час робочої наради начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк запросив Бориславську міську раду стати членами Басейнової ради Дністра, що є консультативно-дорадчим органом у межах району річки Дністер та об’єднує представників влади, бізнесу та громадськості. Він запропонував під час наступного засідання басейнової ради об’єднати зусилля у встановленні діалогу між всіма зацікавленими сторонами екологічної ситуації в м. Борислав.

Всі напрацювання робочої наради будуть спрямовані центральним органам влади і місцевого бізнесу для спільного вирішення екологічної ситуації, пов’язаної з тривалим нафтовидобутком на території міста.