Робоча нарада щодо агрегації масивів поверхневих вод

Сьогодні, 30 жовтня у форматі онлайн, відбулася робоча нарада з питань агрегації масивів поверхневих вод за участі експертів проектів ОБСЄ в Україні,  представників Держводагенства та фахівців басейнових управлінь водних ресурсів.

Зустріч проводили експерти ОБСЄ в Україні Олексій Ярошевич та Катерина Мудра. У межах діяльності проекту в Україні у 2020 році проведена робота з агрегації масивів поверхневих вод району басейну річки Дон. Метою виконання роботи є агрегація (угрупування) виділених масивів поверхневих вод за подібним вибором ознак, що дозволить в подальшому оптимізувати мережу моніторингу в річковому басейні (в тому числі з урахуванням вибору нових пунктів моніторингу у 2020 році), а також збільшити відсоток покриття оцінених масивів поверхневих вод у річковому басейні.

Досвід, набутий при проведенні онлайн-заходу, спеціалістами управління буде використаний в подальшій діяльності щодо підготовки програми діагностичного моніторингу на 2021 рік та Плану управління річковим басейном Дністра.