Про роботу меліоративної техніки та автотранспорту Дністровського БУВР

Задля забезпечення виконання доведених завдань по догляду та ремонту міжгосподарської меліоративної мережі, а також з метою проведення робіт з відновлення пошкоджених паводками об’єктів у Дністровському БУВР використовують спецтехніку та автотранспорт. На сьогодні в управлінні для виконання виробничих завдань задіяно 33 одиниці техніки.
У 2020 році значна увага була спрямована на збереження та підвищення ефективності використання наявного парку механізмів, автотранспорту, засобів малої механізації та іншого обладнання. Для виконання виробничих завдань були задіяні одноківшеві екскаватори, бульдозери, трактори, вантажний автотранспорт, автокрани та інша спецтехніка.
Механізми та автотранспорт Дністровського БУВР надавали послуги по договорах з юридичними і фізичними особами, а також, за доручення ОДА – органам місцевого самоврядування.
Частину зароблених коштів було направлено на придбання запасних частин і комплектуючих, необхідних для ремонту спецтехніки.
Завдяки цьому, практично вся техніка відновлена, вона знову готова виконувати першочергові завдання з експлуатації водогосподарського комплексу, а у разі надзвичайної ситуації – першочергові завдання зі збереження гідротехнічних споруд.
Наразі закінчується ремонт ходової частини 2 екскаваторів та 1 бульдозера. І найближчим часом ця техніка також підключиться до аварійних бригад та виконання інших завдань.
Разом з тим, значні зусилля управління упродовж року були спрямовані на подолання наслідків червневої стихії. Для виконання першочергових ремонтно-відновлювальних робіт було задіяно 15 одиниць техніки, що дало можливість перевезти та вкласти наявний аварійний запас основних матеріалів, стабілізувати ситуацію та недопустити більш значних руйнувань водогосподарських об’єктів.