Про роботу Галицької дільниці Дністровського БУВР

Начальник Галицької дільниці Дністровського БУВР Михайло Ватаманюк упродовж тижня провів зустрічі з головами Більшівцівської селищної громади та Бурштинської міської громади. У ході зустрічей обговорили питання щодо утримання внутрішньогосподарських меліоративних систем, передачі державної водогосподарської інфраструктури з балансу управління у власність територіальних громад.
Окрім того, Михайло Ватаманюк провів нараду з фахівцями дільниці, в ході якої учасники узгодили плани роботи на 2021 рік. Зокрема, йшлося про необхідність завершення інвентаризації водогосподарських об’єктів в зоні обслуговування дільниці, про технічний стан та порядок відновлення захисних споруд, пошкоджених червневим паводком, про співпрацю з органами місцевого самоврядування з питань утримання меліоративних систем, передачі державної водогосподарської інфраструктури на баланси місцевих органів влади, власникам с/г земель.
Водночас, керівник дільниці наголосив присутнім, що на сьогоднішній день головним завданням водогосподарських організацій є підтримання в робочому стані водгосподарських об’єктів, забезпечення пропуску можливих льодоходу, паводків, повені, а також, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та збільшення надходжень до спецфонду держбюджету у 2021 році.